Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: کایت: یک طرح پشتیبان از تحرک در NDN

ترجمه مقاله درباره شبکه‌سازی داده‌های نام‌گذاری شده آماده دانلود است. در این مقاله، کایت: یک طرح پشتیبانی از تحرک برای NDN را معرفی می‌کنیم. به‌موجب ارسال داده NDN، ایده کلیدی کایت، بکار بردن کامل وضعیت‌های ارسال NDN برای پیگیری کردن گره‌های در حال حرکت است.

چکیده

شبکه‌سازی داده‌های نام‌گذاری شده (NDN)، به‌صورت طبیعی از طریق طراحی داده محور خود و واحد ارسال دارای وضعیت، از تحرک مصرف‌کننده‌های داده پشتیبانی می‌کند. اگرچه پشتیبانی از تحرک برای تولیدکننده‌های داده در طرح پیشنهادی اصلی، باز و قابل‌دسترس باقی می‌ماند. در این مقاله کایت که یک طرح برای پشتیبانی از تحرک برای NDN هست را معرفی می‌کنیم. کایت برای دسترسی به گره‌های موبایل، از وضعیت جدول علاقه‌مندی‌های بلاتکلیف (PIT) در هر روتر استفاده می‌کند تا موقعیت گره‌های موبایل را نسبت به سایر گروه‌هایی که با آن در ارتباط هستند، شفاف کند. ما نحوه پشتیبانی کایت از طرح‌های معمولی، شامل ارتباط گروهی بین موبایل‌ها را توصیف می‌کنیم. ارزیابی مقدماتی ما نشان می‌دهد که کایت باوجود سربار سیگنال دهی مشابه در حالتی که حرکت زیاد است، نسبت به راه‌حل‌های تحرک مبتنی بر نگاشت، ازنظر امتداد مسیر و تاخیر موبایل بهتر عمل می‌کند. همچنین ملاحظات امنیتی و مفاهیم معماری روی NDN را نیز موردبحث قرار داده‌ایم.

1-مقدمه

فقدان پشتیبانی ذاتی از تحرک، یک نقطه رنج‌آور در معماری IP است که با انفجار عظیم دستگاه‌های موبایل در اینترنت/، مواجه است؛ بنابراین تلاش‌های زیادی در راستای اضافه شدن پشتیبانی از تحرک به اینترنت، برای پاسخ به سؤال: «مقصد یک حرکت (نحوه رسیدن به مقصد) کجاست؟» انجام‌شده است. برای حل آن مسئله و همچنین مسائل دیگر با IP در یک روش یکپارچه، شبکه‌سازی متمرکز بر اطلاعات (ICN) به این نکته اشاره می‌کند که به‌جای آدرس‌های ماشینی در مقصدها، باید نام‌های داده وجود داشته باشند، بنابراین سؤال ICN به: «یک قطعه از داده (نحوه بازیابی داده) کجاست؟» تبدیل می‌شود....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " کایت: یک طرح پشتیبان از تحرک در NDN " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
کایت: یک طرح پشتیبان از تحرک در NDN
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Proceedings of the 1st ACM Conference on Information-Centric Networking
سال انتشار
2014
کد محصول
1012952
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
31
قیمت بر حسب ریال
730,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
776 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 730000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Named Data Networking

تاریخ انتشار در سایت: 2018-08-07
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید