Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: بررسی اینترنت اشیاء برای خانه های هوشمند: چالش ها و راه حل ها

ترجمه مقاله درمورد اینترنت اشیاء برای خانه های هوشمند، آماده دانلود است. این مقاله با تکیه بر مرور جامعی که بر روی ادبیات پژوهشی این زمینه انجام می دهد، به دنبال کاهش فاصله میان آخرین پیشرفت های حاصل شده در زمینه برنامه های کاربردیِ خانه های هوشمند و چشم انداز ادغام این کاربردها در یک محیط فعال IoT می باشد.

چکیده

گر چه اینترنت اشیاء (IoT) در مقایسه با سایر فناوری های ارتباطی سنتی، برای شبکه های هوشمند و خانه­ های هوشمند مزایای قابل توجهی را در پی دارد، اما تعداد این پیاده سازی ها هنوز بسیار اندک است. این مقاله با تکیه بر مرور جامعی که بر روی ادبیات پژوهشی این زمینه انجام می­دهد، به دنبال کاهش فاصله­ ی میان آخرین پیشرفت­ های حاصل شده در زمینه­ ی برنامه­ های کاربردیِ خانه­ های هوشمند و چشم انداز ادغام این کاربردها در یک محیط فعال IoT می­باشد. ما چارچوب جامعی را پیشنهاد می کنیم که این چارچوب، اجزای متفاوتی از معماری ­های IoT یا سایر چارچوب­ های پیشنهادی موجود در ادبیات پژوهشی را در بر می­گیرد؛ هدف این است که چارچوب پیشنهادی بتواند اشیاء خانه هوشمند را در یک راه ­­حل ابر محورِ مبتنی بر اینترنت اشیاء بگنجاند. ما برای چارچوب پیشنهادی، یک مدل مدیریتیِ خانه هوشمند و همچنین اصلی­ترین وظایفی که می­بایست در هر سطح انجام شود را شناسایی می­ کنیم. ما علاوه بر بحث درباره چالش های طراحیِ عملی با تاکید بر پردازش داده ­ها درباره پروتکل­ های ارتباطی خانه ­های هوشمند و قابلیت­های همکاری آنها نیز صحبت می کنیم. ما معتقدیم که چارچوب جامع موجود در این مقاله می تواند برای توسعه دهندگان آینده به عنوان یک پایگاه جامع از راه حل ­های هوشمندِ مبتنی بر اینترنت  اشیا استفاده شود.

1-مقدمه

پیش بینی می­شود که با رشد جمعیت در جهان، تقاضا برای انرژی به طور مداوم افزایش یابد. شبکه های برق فعلی چندین سال پیش ساخته شده اند و با وجود این که به طور مرتب ارتقا یافته اند، اما توانایی آنها برای تحقق خواسته های آینده، نامعلوم است. از سویی ذخایر موجود سوخت های فسیلی محدود است و از سوی دیگر سوخت­های فسیلی باعث انتشار گازهای مضر می شوند و در نتیجه پیامدهای اجتماعی و زیست محیطی بسیاری را به دنبال خواهند داشت. بنابراین از وضعیت فعلی نتیجه می­شود که شبکه متمرکز سنتی می­بایست به سیستم توزیع شده ­ی تولید انرژی ترکیبی انتقال یابد؛ این سیستم به شدت به منابع انرژی تجدیدپذیر مانند سیستم ­های بادی و خورشیدی (Lund et al., 2015 زیست توده، پیل سوختی، انرژی کشندی (انرژی جزر و مد) وابسته است....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " بررسی اینترنت اشیاء برای خانه های هوشمند: چالش ها و راه حل ها " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
بررسی اینترنت اشیاء برای خانه های هوشمند: چالش ها و راه حل ها
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Cleaner Production
سال انتشار
2017
کد محصول
1013159
تعداد صفحات انگليسی
22
تعداد صفحات فارسی
34
قیمت بر حسب ریال
865,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 865000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Internet of Things
smart home
holistic framework
smart grid

تاریخ انتشار در سایت: 2018-11-26
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید