Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: موانع پیاده سازی و شکست در پیاده سازی استراتژی

هدف این مقاله بررسی این پرسش است: موانع پیاده سازی استراتژی چگونه با یکدیگر مرتبط هستند و بر پیاده سازی استراتژی تاثیر می گذارند.

چکیده

هدف : هدف این مقاله بررسی این پرسش است: موانع پیاده ­سازی استراتژی چگونه با یکدیگر مرتبط هستند و بر پیاده ­سازی استراتژی تاثیر می­ گذارند؟ طراحی/روش/رویکرد : روش تحقیق بصورت کیفی و بر اساس مرور گسترده ادبیات و یک تحلیل مورد پژوهی عمیق است. یافته­ ها : این مقاله دو نتیجه ­گیری اصلی را استخراج می­ کند. نتیجه اول این است که بسیاری از موانع تاثیرگذار بر فرایند پیاده ­سازی استراتژی می­ توانند با یکدیگر تعامل ایجاد کنند و به قویا شیوه ­هایی پویا و پیچیده بهم مرتبط باشند. نتیجه دوم این است که موانع می ­توانند منجر به موانع دیگر شوند و آنها را تقویت کنند، و نهایتا زنجیره­ های طولانی از موانع را تشکیل دهند. اصالت/ارزش : پیاده ­سازی استراتژی همچنان یک وظیفه دشوار با موفقیتی غیرمحتمل است. این مقاله به توضیح این امر کمک می ­کند که چرا بسیاری از تلاش ­های پیاده­ سازی استراتژی با شکست مواجه می­ شوند. این یکی از معدود مقالاتی است که به بررسی مسئله روابط بین موانع پیاده ­سازی استراتژی می ­پردازد.

1-مقدمه

یکی از مسائل لاینحل مدیریت، درصد بالای شکست­ ها در تلاش­ های پیاده ­سازی است، بطوریکه اکثر محققان یک نرخ شکست 30 تا 70 درصدی را برآورد می­ کنند (کاندیدو و سانتوس، 2011، 2015). اگرچه پیشرفت قابل توجهی در حوزه مدیریت استراتژیک صورت گرفته است، اما این مسئله استمرار دارد، که نشان می ­دهد نگاه دقیق ­تر به دلایل پشت شکست حائز ضرورت می­باشد. در سال­ های اخیر، تحقیقات در این حوزه، به سمت بررسی تاثیر متغیرهای سازمانی درونی بر پیاده ­سازی استراتژی معطوف شده ­اند....

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرماییدموسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " موانع پیاده سازی و شکست در پیاده سازی استراتژی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
موانع پیاده سازی و شکست در پیاده سازی استراتژی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Baltic Journal of Management
سال انتشار
2018
کد محصول
1013922
تعداد صفحات انگليسی
20
تعداد صفحات فارسی
34
قیمت بر حسب ریال
1,085,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
524 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1085000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Relationships
Strategy implementation
Organizational change

تاریخ انتشار در سایت: 2019-10-08
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید