Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده پزشكی /

عنوان ترجمه شده مقاله: کنسر آنال

تا سال 2019، سالانه 8300 مورد جدید کنسر آنال تشخیص داده و موجب حدودا 1200 مرگ در سال می شد. این بیماری ک کنسر نادر است که تقریبا 3% از تمام بدخیمی را گوارشی را تشکیل می دهد.

1-مقدمه

تا سال 2019، سالانه 8300 مورد جدید کنسر آنال تشخیص داده و موجب حدودا 1200 مرگ در سال می شد. این بیماری ک کنسر نادر است که تقریبا 3% از تمام بدخیمی را گوارشی را تشکیل می دهد. آناتومی کانال انال و بافت شناسیی سلول ها درون آن نقش مهمی در هدایت تشخیص و تعیین درمان دارد. متسفانه در ایالات متحده، زنان و بیماران با وضعیت های اجتماعی اقتصادی پایین با استیج های پیشرفته تری از کنسر انال مراجعه می کنند، از اینرو به نسبت مردان و بیماران با وضعیت های اجتماعی اقتصادی بالاتر، احتمال بیشتری برای مرگ در نتیجه آن دارند.

بیماران دچار کنسر آنال با انواعی از علائم مراجعه می کنند که اغلب با بیماری های آنورکتال خوش خیم (معمولا هموروئید)، اشتباه گرفته می شوند.  خونریزی رکتال، درد، و خارش شایع ترین علائمی که این کنسر با آن تظاهر می کند. در افرادی که در خطر بالای کنسر انال قرار دارند، بایستی ظن بالایی داشت و این بیماران شامل افراد دچار HIV درمان نشده، افراد دچار نقص ایمنی، مردان دارای سکس با مردان، زنان دچار کنسر سرویکس، بیماران با سابقه رادیاسیون به لگن و ناحیه رکتال و افراد دارای سابقه HPV می باشند.  HPV با حداکثر 93% از کارسینوم های اسکواموس سل آنال (SCC) مرتبط بوده است...


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " پزشكی " با موضوع " کنسر آنال " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
کنسر آنال
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Surgical Clinics
سال انتشار
2020
کد محصول
1014688
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
7
قیمت بر حسب ریال
645,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
256 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده پزشكی را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 645000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده پزشكی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Anal cancer

تاریخ انتشار در سایت: 2021-12-07
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله پزشكی در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید