Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: اتوماسیون فرآیند رباتیک و هوش مصنوعی در صنعت 0/4 مروری بر تحقیقات پیشین

با در نظرگرفتن تحولات فناوری در دهه های اخیر و گسترش سیستم های اطلاعاتی در جامعه، امروزه شاهد اکثریت قریب به اتفاق خدمات ارائه شده توسط شرکت ها و موسسات به عنوان خدمات دیجیتال هستیم.

چکیده

با در نظرگرفتن تحولات فناوری در دهه های اخیر و گسترش سیستم های اطلاعاتی در جامعه، امروزه شاهد اکثریت قریب به اتفاق خدمات ارائه شده توسط شرکت ها و موسسات به عنوان خدمات دیجیتال هستیم. صنعت 0/4 چهارمین انقلاب صنعتی است که در آن فناوری ها و اتوماسیون، خود را به عنوان تغییرات عمده مطرح  می کنند. اتوماسیون فرآیند رباتیک (RPA) دارای مزایای بی شماری از نظر خودکارسازیِ فرآیندهای سازمانی و تجاری است. در ارتباط با این مزایا، استفاده ی تکمیلی از الگوریتم‌ها و تکنیک‌های هوش مصنوعی (AI) ، به بهبود دقت و اجرای فرآیندهای RPA در استخراج اطلاعات، شناسایی، طبقه‌بندی، پیش‌بینی و بهینه‌سازی فرآیندها کمک می‌کند. در این زمینه، هدف این مقاله ارائه ی مطالعه ای از ابزارهای RPA مرتبط با هوش مصنوعی است که می تواند به بهبود فرآیندهای سازمانی مرتبط با صنعت 0/4 کمک کند. به نظر می رسد که ابزارهایRPA  عملکرد خود را با اهداف هوش مصنوعی که با استفاده از الگوریتم های شبکه عصبی مصنوعی گسترش می یابند، تکنیک های متن کاوی و تکنیک های پردازش زبان طبیعی برای استخراج اطلاعات و فرآیند متعاقبِ بهینه سازی و پیش بینی سناریوها در بهبود فرآیندهای عملیاتی و تجاری سازمان ها، ارتقاء می دهند.

1-مقدمه

با توجه به استفاده ی قابل ملاحظه از گسترش سیستم های اطلاعاتی در جامعه و تحولات تکنولوژیکی که در سطوح مختلف شاهد آن هستیم، دسترسی به خدمات دیجیتال به عنوان یک روند رو به رشد در سطح شرکت دیده می شود...


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " اتوماسیون فرآیند رباتیک و هوش مصنوعی در صنعت 0/4 مروری بر تحقیقات پیشین " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
اتوماسیون فرآیند رباتیک و هوش مصنوعی در صنعت 0/4 مروری بر تحقیقات پیشین
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Computer Science
سال انتشار
2021
کد محصول
1016108
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
9
قیمت بر حسب ریال
880,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
462 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 880000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Robotic Process Automation
Artificial Intelligence
Industry 4.0

تاریخ انتشار در سایت: 2023-08-28
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید