کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > بررسی جبران سازی توان راکتیو در طراحی خطوط ریلی سریع السیر

دانلود ترجمه مقاله درباره بررسی جبران سازی توان راکتیو در طراحی خطوط ریلی سریع السیر

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " بررسی جبران سازی توان راکتیو در طراحی خطوط ریلی سریع السیر " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Study of Reactive Power Compensation for High Speed Railway Design

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Energy Procedia
سال انتشار
2012
کد محصول
1000029
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
13
قیمت بر حسب ریال
115000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
202 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 115000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .چکیده انگلیسی و فارسی مقاله ترجمه شده مهندسی برق درباره جبران سازی توان راکتیو

Abstract

The peculiarity of the high speed railway power supply and distribution system is introduced. With comparison of conventional reactive power compensation approach, an adjustable and feasible compensation scheme is proposed. In order to regulate the reactive power of the high speed railway flexibly, we compensate the reactive power of the feeder substation and the power through line respectively. The compensation scheme of the power through line relies mainly on setting fixed reactors distributed on it with adjustable reactors concentrated in the substation as subsidiary, and increasing the power factor of the end line of the feeder substation

Contents

1. Introduction

2. Properties of Railway Power System

3. Reactive Power Compensation Scheme

3.1. Without Compensating Devices Operation

3.2. Compensation Approach of the Power Through Line

3.3. Compensation Scheme for Feeder Substation

3.4. Acquire Power through 110/10kV Main Transformer

3.5. Compensation for Lines of Different Sections and Lengths

4. Correctness Verification of the Approach

4.1. Hand-in-hand Mode

4.2. Field Test

5. Conclusion

6. References

چکیده

ویژگی سیستم توزیع و ذخیره­ی قدرت خطوط ریلی سریع السیر معرفی شده است. در مقایسه­ با روش مرسوم جبران قدرت واکنش پذیری، یک طرح عملی و قابل تنظیم ارائه می­گردد. ما به منظور تنظیم قدرت واکنش پذیری خطوط ریلی سریع السیر، به ترتیب قدرت واکنش پذیری پست فیدر وتوان خط را جبران می­کنیم. طرح جبران سازی توان از طریق خط، اساساً وابسته به قرار دادن راکتور­های قابل تنظیم به جای راکتورهای ثابت است که به عنوان واسطه متمرکز شده و باعث افزایش توان در خط انتهای پست فیدر می­شوند.

فهرست مطالب
 

1-مقدمه

2-خواص سیستم قدرت خطوط ریلی

3-طرح جبران سازی توان راکتیو

1-3-بدون عملیات ابزارهای جبران سازی

2-3-روش جبران سازی توان خط

3-3-طرح جبران سازی برای پست فیدر

4-3-بدست آوردن توان از طریق ترانسفورماتور اصلی 10/110 کیلو ولت

5-3-جبران سازی برای بخش­ها و طول­های مختلف خطوط

4-تایید صحت روش

1-4-حالت دست به دست

2-4-آزمون میدان

5-بحث و نتیجه گیری

6-فهرست منابعخدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه