کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی كامپيوتر > محصولات رشته مهندسی كامپيوتر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی كامپيوتر > مسئله ی مرکزی P هاب ستاره ای و مسئله ی میانه ی P هاب ستاره ای با طول مسیر محدود

دانلود ترجمه مقاله درباره مسئله ی مرکزی P هاب ستاره ای و مسئله ی میانه ی P هاب ستاره ای با طول مسیر محدود

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " مسئله ی مرکزی P هاب ستاره ای و مسئله ی میانه ی P هاب ستاره ای با طول مسیر محدود " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Star p-hub centerproblemandstar p-hub medianproblemwithbounded path lengths

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Computers & Operations Research
سال انتشار
2012
کد محصول
1000079
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
23
قیمت بر حسب ریال
135000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
767 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر , مهندسی صنايع را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 135000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

We consider two problems that arise in designing two-level star networks taking in to account service quality considerations. Given a set of nodes with pairwise traffic demand and a central hub, we select p hubs and connect them to the central hub with direct links and then we connect each non hub node to a hub. This results in a star/star network .In the first problem, called the Star p-hub Center Problem, we would like to minimize the length of the longest path in the resulting network. In the second problem, Star p-hub Median Problem with Bounded Path Lengths, the aim is to minimize the total routing cost subject to upper bound constraints on the path lengths .We propose formulations for these problems and report the outcomes of a computational study where we compare the performances of our formulations

Contents

1. Introduction

2. Star p-hub center problem

3. Star p-hub median problem with bounded path lengths

4. Computational results

5. Conclusion

6. References


  چکیده

ما دو مسئله را که برخواسته از طراحی شبکه های ستاره ای دو سطحی با احتساب کیفیت می باشد را در نظر گرفته ایم. با داشتن چند گره و ترافیک دو طرفه و یک هاب مرکزی، p هاب را انتخاب نمودیم و آنها را با پیوندهای مستقیم به هاب مرکزی متصل کردیم و سپس هر گره­ی غیر هاب را به یک هاب متصل نمودیم. نتیجه­ی این کار یک شبکه­ی ستاره­ای/ ستاره­ای است. در اولین مسئله که مسئله­ی مرکزی P هاب ستاره­ای نامیده می شود، بر آن هستیم که طول طولانی ترین مسیر را در شبکه حداقل سازیم. در مسئله­ی دوم، که مسئله­ی میانه­ی P هاب ستاره­ای با مسیر با طول محدود نامیده می شود، هدف کار، حداقل سازی هزینه­ی مسیریابی است. ما فرمولهایی را برای این مسائل پیشنهاد کرده ایم و در یک تحقیق محاسباتی، کارایی فرمولهای خود را مقایسه نمودیم.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-مسئله­ ی مرکز p هاب ستاره ای

3-مسئله­ ی میانه ­ی p هاب با طول مسیر محدود

4-نتایج محاسباتی

5-نتیجه گیری

6-منابعاین مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


p-hub center
p-hub median
Star/star network
Path length constraints
Service quality

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی كامپيوتر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی كامپيوتر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی كامپيوتر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه