کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم پايه > زيست شناسی > محصولات رشته زيست شناسی > مقاله با ترجمه فارسی رشته زيست شناسی > نانوتکنولوژی در دارورسانی و مهندسی بافت: از اکتشاف تا کاربرد

دانلود ترجمه مقاله درباره نانوتکنولوژی در دارورسانی و مهندسی بافت: از اکتشاف تا کاربرد

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " فیزیک " با موضوع " نانوتکنولوژی در دارورسانی و مهندسی بافت: از اکتشاف تا کاربرد " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Nanotechnology in Drug Delivery and Tissue Engineering: From Discovery to Applications

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Nano Letters
سال انتشار
2010
کد محصول
1000118
تعداد صفحات انگليسي
14
تعداد صفحات فارسي
22
قیمت بر حسب ریال
155000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
597 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده فیزیک , نانوفناوری , شيمی , زيست شناسی , پزشكی , بيوتكنولوژی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 155000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

The application of nanotechnology in medicine, referred to as nanomedicine, is offering numerous exciting possibilities in healthcare. Herein, we discuss two important aspects of nanomedicine—drug delivery and tissue engineering—highlighting the advances we have recently experienced, the challenges we are currently facing, and what we are likely to witness in the near future


Contents

1. Introduction

2. Drug Delivery

2.1. New therapeutics delivery

2.2. Targeted delivery

2.3. Co-delivery

2.4. MEM/NEM devices for drug delivery

3. Tissue Engineering

3.1. Cell-nanotopography interactions

3.2. Nanofabricated scaffolds

3.3. Controlled release

4. Summary

چکیده

کاربرد نانوتکنولوژی در پزشکی، که به پزشکی نانو معروف است، امکانات خارق العاده‌ای را در حفظ سلامتی بوجود می‌آورد. در اینجا، ما دو جنبه مهم از پزشکی نانو را مورد بحث قرار می‌دهیم: دارو رسانی و مهندسی بافت، تاکید ما بیشتر بر پیشرفت‌های اخیر، چالش‌هایی که هم‌اکنون با آنها روبرو می‌شویم، و اتفاقات آینده است.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-دارورسانی

1-2-درمانگر رسانی جدید

2-2-رسانش هدفمند

3-2-هم رسانش

4-2-ابزار MEM/NEM برای دارورسانی

3-مهندسی بافت

1-3-برهمکنشهای نانوتوپوگرافی سلول

2-3-چارچوبهای نانوساختار

3-3-آزادسازی کنترل شده

4-خلاصه این مقاله ترجمه شده فیزیک در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Nanotechnology; nanomedicine; drug delivery; tissue engineering

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته فیزیک

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته فیزیک در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته فیزیک دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه