Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی برق /

عنوان ترجمه شده مقاله: فرصت های موجود برای نیروگاه های برق مجازی در بازار انرژی، یک دیدگاه

سهم ژنراتور توزیع شده (DG) درتولید سیستم انرژی به طور فزاینده ای رشد کرده است. این مقاله به ابعاد بازار عملکرد و بهره برداری DG می پردازد.

چکیده

سهم ژنراتور توزیع شده (DG) درتولید سیستم انرژی به طور فزاینده ای رشد کرده است. به دلیل اثرات DG بر عملیات فنی شبکه و نیز در نظر گرفتن گسترش سریع بازار انرژی برق در سراسر جهان، ضروری است تا درباره هر دو بعد عملیات و راه اندازی شبکه و نیز تراکنش های بازار در عملکرد DG اندیشیده شود. از طریق مفهوم نیروگاه برق مجازی (VPP) (انبوهی از منابع انرژی توزیع شده که با سیستم مدیریت غیرمتمرکز انرژی ارتباط دارد)، بعد فنی بهره برداری پوشش داده خواهد شد و شرکت DG در بازار انرژی برق تسهیل خواهد گردید. این مقاله به ابعاد بازار عملکرد و بهره برداری DG می پردازد. یک چارچوب کلی برای آینده VPP مورد بحث قرار می گیرد که می تواند فناوری های گوناگون DG در هر دو شبکه توزیع ولتاژ پایین و متوسط را در بر بگیرد. تراکنش های بازار جدید در سطح توزیع، بازار کمپانی توزیع (DisCo) که در آن هم انرژی و هم خدمات کمکی را می توان داد و ستد نمود، توضیح داده می شود و شرکت VPP هم در DisCo و هم در بازار عمده فروش مورد بررسی قرار می گیرد. به علاوه، توان مبادله بین بازار عمده و بازار DisCo به طور مختصر توضیح داده می شود.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-شکل گیری VPP در آینده

3- VPP در بازار انرژی

4-نتیجه گیری

1-مقدمه

به دلیل چند قانون حمایت کننده در سراسر جهان، نفوذ DG در سیستم انرژی برق در آینده بسیار افزایش خواهد یافت. این پیشامد مستلزم تغییراتی در مدیریت و کنترل استراتژی های سیستم است. در یک سیستم قدرتی با نفوذ بالای DG، انتظار می رود که VPPها در کار کنترل سیستم شرکت نمایند. به علاوه، آنها باید شرکت در بازارهای قدرت (انرژی برق) را در نظر داشته باشند. جدا از مزایای فنی VPP، برنامه ریزی و نظارت بر بهره برداری از منابع انرژی توزیع شده، این از نقطه نظر تراکنش های بازار انرژی بسیار سودمند است. همکاری VPP در بازار انرژی می تواند به طور موثری DG را با بازار قدرت و انرژی روبه رو سازد. این امر، استفاده موثر از قابلیت های DG ها و نیز توانایی آنها برای تامین انرژی و خدمات مربوطه را در یک محیط رقابتی، امکان پذیر می سازد...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " فرصت های موجود برای نیروگاه های برق مجازی در بازار انرژی، یک دیدگاه " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
فرصت های موجود برای نیروگاه های برق مجازی در بازار انرژی، یک دیدگاه
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Conference on Clean Electrical Power
سال انتشار
2009
کد محصول
1000731
تعداد صفحات انگليسی
5
تعداد صفحات فارسی
11
قیمت بر حسب ریال
545,000
نوع فایل های ضمیمه
Word+Pdf
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 545000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Distributed Generator
Virtual Power Plant

تاریخ انتشار در سایت: 2014-03-14
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید