کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > دیودهای نوری میکرو معدنی در مواد معدنی و آلی قابل انعطاف

دانلود ترجمه مقاله درباره دیودهای نوری میکرو معدنی در مواد معدنی و آلی قابل انعطاف

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " دیودهای نوری میکرو معدنی در مواد معدنی و آلی قابل انعطاف " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Microscale Inorganic Light-Emitting Diodes on Flexible and Stretchable Substrates

نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE Photonics Journal
سال انتشار
2012
کد محصول
1001359
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
7
قیمت بر حسب ریال
80000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
654 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق , فیزیک , مهندسی مواد و متالوژی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 80000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

Recent work involving microscale inorganic light-emitting diodes on flexible and stretchable substrates is reviewed. Techniques for materials growth, device fabrication, and assembly are summarized, along with highlights of optical, electrical, and mechanical properties that can be achieved. Some examples of emerging applications in biomedical devices illustrate the value of these methods in areas where conventional approaches are unsuitable

چکیده

در این مقاله ، کارهای اخیری را که روی دیودهای نوری میکرو معدنی در مواد معدنی و آلی قابل انعطاف انجام شده است ، بررسی می کنیم. ما ، همچنین ، روش های رشد مواد، ساخت دستگاه، و مونتاژ را به طور خلاصه بیان می کنیم. برخی از نمونه های در حال ظهور در ابزار زیست پزشکی بیانگر ارزش این روش ها در زمینه هایی است که رویکردهای مرسوم ، نامناسب هستند.

کلمات کلیدی : دیودهای نوری میکرو معدنی ، دیودهای نوری ارگانیک ، قابل انعطاف ، ابزار زیست پزشکی ، چاپ انتقالی

1-مقدمه

ظهور دیودهای نوری ارگانیک به منزله ظهور فناوری تجاری برای نورپردازی در وسایل نازک، انعطاف پذیر، و بسیار سبک است. پژوهش های اخیر به دنبال استراتژی هایی برای استفاده از دیودهای نوری معدنی بوده و در بعضی موارد خواص مکانیکی و کشسانی را نیز بررسی کرده است. دلیل استفاده از این رویکرد فنی این است که آن به دنبال استفاده از خواصی از قبیل طول عمر، روشنایی، و بهره وری در دیودهای نوری معدنی است که میزان آن بیشتر از دیودهای نوری ارگانیک است. در موفق ترین طرح ها ، مواد معدنی را که به طور غیرهمبافته رشد کرده اند ، با یکدیگر در سطوح مورد نظر ترکیب می کنند. آخرین فرآیند که با تکنیک های پیشرفته برای مونتاژ دستگاه اجرا می شود، دارای ویژگی هایی قابل توجه است. در اینجا ، روش های چاپ از طریق دستگاه های الکترونیکی میکرو معدنی و ورق های پلاستیکی صورت می گیرد که آنها را به سیستم های کاربردی یکپارچه تبدیل می کنند. این نوع فن آوری دارای قابلیت ایجاد طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است...این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Microscale light-emitting diodes (LEDs)
organic LEDs (OLEDs)
flexible electronics

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه