کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی فناوری اطلاعات > محصولات رشته مهندسی فناوری اطلاعات > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات > رویکردهای ایمنی شخصی شده در بانکداری الکترونیکی با بکارگیری معماری Flask در محیط ابری

دانلود ترجمه مقاله درباره رویکردهای ایمنی شخصی شده در بانکداری الکترونیکی با بکارگیری معماری Flask در محیط ابری

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " رویکردهای ایمنی شخصی شده در بانکداری الکترونیکی با بکارگیری معماری Flask در محیط ابری " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Personalized Security Approaches in E-Banking Employing Flask Architecture over Cloud Environment

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Computer Science
سال انتشار
2013
کد محصول
1001689
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
15
قیمت بر حسب ریال
90000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 90000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

Personalized security in E-banking is an important issue for many individuals and companies that are looking for achieving the proper level of security. The cloud environment is a suitable infrastructure to implement personalized security mechanisms for many big companies such as banks. Employing mandatory access controls boosts the security of E-banking to a high level. Flask architecture is the security architecture which enforces mandatory access control that provides a clean separation of security policies and enforcements. In this paper, it a model for implementing personalized security in E-banking over a cloud environment is introduced. Using role-based access control models, the security system can be configured to provide expected level of security in e-payment systems employing user-defined policies for individuals, companies and governmental organizations. The paper focuses on defining such policies and how they improve the level of security

چکیده

امنیت شخصی شده در بانکداری الکترونیکی امری مهم برای بسیاری از افراد و شرکتهایی است که در جستجوی رسیدن به سطح مناسبی از امنیت می باشند. محیط ابری زیر ساختی مناسب در به اجرا در آوردن مکانیسمهای ایمنی شخصی شده برای بسیاری از شرکتهای بزرگ نظیر بانکها است. بکارگیری کنترل دستیابی اجباری امنیتی بانکداری الکترونیکی را تا سطح بالایی افزایش می دهد. معماری Flask معماری امنیتی ای است که کنترل دستیابی اجباری را به اجرا در می آورد که تفکیکی تمیز بین سیاست ها و اعمالهای امنیتی فراهم می آورد. در این مقاله نمونه ای از به اجرا در آوردن امنیت شخصی شده برای بانکداری الکترونیکی در یک محیط ابری مورد معرفی قرار گرفته شده است. با استفاده از مدلهای کنترل دستیابی نقش مبنا، سیستم امنیتی این توانایی را دارد تا طوری تنظیم شود که سطح ایمنی مورد انتظار در سیستم های پرداخت الکترونیکی با بکارگیری سیاست های تعریف شده توسط کاربر برای افراد، شرکتها و سازمانهای دولتی را فراهم آورد. این مقاله بر روی تعریف کردن چنین سیاست هایی و اینکه چگونه سطح ایمنی را بهبود می بخشند تمرکز می کند.

1-مقدمه

از آنجایی که سیستمهای مالی یکی از بزرگترین اهداف هکرها هستند، امنیت امری شایان توجه در این سیستمها بوده است. افزایش شمار مؤسسات مالی ای که از سرویسهای اینترنتی رایانه ای استفاده می کنند، آنها را ملزم به استفاده از طرحهای امنیتی پیشرفته تر و پیچیده تری می کند تا بتوانند با آسیب پذیری تهدیدات و کلاهبرداریها مقابله کنند. در همین حال، هر گونه شکست در رسیدن به شرایط ایمنی در این سیستمها ممکن منجر به بروز فاجعه ای بحرانی برای این مؤسسات شود. شرایط ایمنی مؤثر پنداره ای انتزاعی هستند که به آسانی قابل دستیابی نخواهند بود. راهکارهای بسیاری برای کاهش خطر سوء استفاده و فراهم آوردن ایمنی بهتری برای ترانکشهای آنلاین مثل عملیات بانکداری الکترونیکی مورد پیشنهاد واقع شده اند. با این حال هیچیک از آنها ابزاری مؤثر برای مورد بحث قرار دادن مسائل به صورت تمام و کمال نداشته اند. در این مقاله برخی از رویکردهای شناخته شده موجود به همراه مزیتها و نقاط ضعفشان مورد بحث قرار گرفته شده و یک سیستم ایمنیتی شخصی شده جدید برای فراهم آوردن محیطی امن برای انجام ترانکشهای بانکداری الکترونیکی در محیطهای ابری مورد پیشنهاد قرار گرفته شده است. این محیط امن با اجرای برخی سیاست - های مرتبط با افراد، شرکتها و مؤسسات دولتی فراهم آورده شده است...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Personalized security
E-Banking
E-Payment
Flask architecture
Cloud computing

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه