دانلود مقاله ترجمه شده مهندسی برق با موضوع مدلسازی شبیه سازی و ساخت پروب سنسور فشاری فیبر نوری

عنوان مقاله انگليسي

Modeling Simulation and Fabrication of Fiber Optic Pressure Sensor Pobeنویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Computer Applications
سال انتشار
2010
کد محصول
1001737
تعداد صفحات انگليسي
3
تعداد صفحات فارسي
6
قیمت بر حسب ریال
45000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
411 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


عنوان ترجمه فارسي

مدلسازی شبیه سازی و ساخت پروب سنسور فشاری فیبر نوری
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق , فیزیک , مهندسی مکانیک را مشاهده کنید.
کد دانلود:


کاربر گرامی، در این قسمت می توانید با وارد کردن کد دانلود که قبلا خریداری کرده اید، مقاله ترجمه شده خود را دانلود کنید. در صورتی که قبلا لینک دانلود مقاله ترجمه شده را خریداری نکرده اید، جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید قیمت لینک 45000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت . همچنین می توانید از قسمت محصول دلخواه خود را بیابید. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

این مقاله ترجمه شده درباره ساخت پروب سنسور فشاری فیبر نوری است و شما می توانید در ادامه چکیده انگلیسی، چکیده فارسی و بخشی از ترجمه مقاله با عنوان " مدلسازی شبیه سازی و ساخت  پروب سنسور فشاری فیبر نوری " را ملاحظه کنید.

Abstract

Elastic element mechanical pressure gages consisting diaphragm are basically used for the differential pressure measurement. In FODPS, diaphragm acts as a reflector. A flexible disc of plastic is used as a diaphragm to convert the measuring pressure to the deflection of diaphragm. Concentric corrugations are designed to linearise the deflections according to pressure. Reference and measuring pressures are applied to control and experimental headspaces respectively. As the pressure changes in the experimental head space, the diaphragm is deform and displaces, and distance between fiber tip and plane of diaphragm changes and thus resultant reading is proportional to the differential pressure

چکیده

فشارسنج های مکانیکی المان الاستیکی شامل دیافراگم اصولا برای اندازه گیری فشار جزئی به کار می روند. در FODPS، دیافراگم به صورت یک بازتابنده عمل می کند. یک دیسک منعطف پلاستیکی بعنوان دیافراگم استفاده می شود تا فشار اندازه گیری را به انحراف  دیافراگم تبدیل کند.  شیارهای هم مرکز طوری طراحی می شوند تا انحرافات را متناظر با فشار، خطی کنند. فشارهای مرجع و اندازه گیری شده برای فضای کنترل و فضای آزمایشی اعمال می شوند. با تغییر فشار در فضای آزمایشی، دیافراگم تغییرشکل می یابد و جا به جا می شود و فاصله بین نوک فیبر و صفحه دیافراگم تغییر می کند و از این رو مقدار خوانده شده با فشار جزئی (دیفرانسیلی) متناسب خواهد بود.

کلیدواژه ها: دیافراگم، FODPS، فشار، سنسور 

1-مقدمه

FODPS در کاربردهای فیزیکی، بیوشیمیایی، تحلیلی و بیوپزشکی لازم است. تغییر شکل دیافراگم به واسطه تغییر فشار توسط FODPS دریافت می شود. تغییر خروجی به دلیل تغییر فشار بر حسب ولتاژ اندازه گیری شد. کاربرد سنسورهای فیبر نوری در اندازه گیری فشار این مزیت را دارد که هیچ تماس فیزیکی با پارامتر فرآیند برای اندازه گیری وجود ندارد.

دیافراگم بلوک FODPS در شکل 1 نشان داده شده است. یک دیسک پلاستیکی منعطف به عنوان دیافراگمی برای تبدیل اندازه گیری فشار به انحراف دیافراگم به کار می رود. FODPS بر اساس تکنیک مدولاسیون شدت است. فیبرهای پلاستیکی برای ساخت آن به کار می روند. ابعاد طراحی شامل جزئیات مونتاژ اتاقک فشار و ناحیه حسگر است. تغییرشکل دیافراگم به واسطه تغییر فشار توسط FODPS حس (دریافت) می شود. تغییر ولتاژ خروجی FODPS به دلیل تغییر فشار هوا از طریق ADC به دست می آید و مستقیما روی یک LCD متصل به یک میکروکنترلر نمایش داده می شود...این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
سنسور فشاری فیبر نوریزکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
نام :


موبایل :  


ایمیل :
*


نظر :
*


نظرات کاربران به این صفحه


Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > مدلسازی شبیه سازی و ساخت پروب سنسور فشاری فیبر نوری
ناحیه کاربری

 
 

وارد شوید


دانلود فایل
دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده فنی مهندسی

مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی برق مهندسی عمران مهندسی كامپيوتر مهندسي شيمی
مهندسی مکانیک مهندسی صنايع مهندسی پليمر مهندسی پزشکی مهندسی نفت
مهندسی معدن مهندسی مواد مهندسی شهرسازی مهندسي نساجی مهندسی هوافضا
مهندسی ایمنی صنعتی مهندسی اپتیک و لیزر

مقالات ترجمه شده علوم انسانی

حسابداری مديريت روانشناسی حقوق علوم اقتصادی
تربيت بدنی و علوم ورزشی علوم تربيتی فلسفه علوم ارتباطات اجتماعی مديريت جهانگردی
مديريت اجرايی تاريخ علوم سياسی علوم اجتماعی علوم جغرافيايی
مجموعه محيط زيست باستان شناسی زبانشناسی مطالعات جهان الهیات و معارف اسلامی

مقالات ترجمه شده علوم پایه

زيست شناسی شيمی فیزیک رياضی زمين شناسی
آمار ژئوفيزيك و هواشناسی نانوفناوری

مقالات ترجمه شده علوم پزشکی

پزشكی بيوتكنولوژی پرستاری داروسازی علوم آزمايشگاهی
دامپزشكی دندانپزشكی

مقالات ترجمه شده کشاورزی

مجموعه مهندسی كشاورزی مجموعه مهندسی منابع طبيعی

مقالات ترجمه شده هنر

معماری معماری داخلی
تماس با ما

آدرس دفتر تهران

خیابان ولیعصر، زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86 واحد 3
تلفن تماس 02188972928
مدیریت گروه 09124677115
مدیریت فناوری اطلاعات
09124648967
آدرس دفتر کرج
البرز - نظرآباد - الغدیر جنوبی، کوچه غدیر 4 (کوچه شهید بذرپاچ) ساختمان ستاره طبقه چهارم پلاک 6
تلفن تماس 02645344101
دعوت به همکاری