کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > مدلسازی شبیه سازی و ساخت پروب سنسور فشاری فیبر نوری

دانلود ترجمه مقاله درباره مدلسازی شبیه سازی و ساخت پروب سنسور فشاری فیبر نوری

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " مدلسازی شبیه سازی و ساخت پروب سنسور فشاری فیبر نوری " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Modeling Simulation and Fabrication of Fiber Optic Pressure Sensor Pobe

نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Computer Applications
سال انتشار
2010
کد محصول
1001737
تعداد صفحات انگليسي
3
تعداد صفحات فارسي
6
قیمت بر حسب ریال
45000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
411 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق , فیزیک , مهندسی مکانیک را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 45000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .این مقاله ترجمه شده درباره ساخت پروب سنسور فشاری فیبر نوری است و شما می توانید در ادامه چکیده انگلیسی، چکیده فارسی و بخشی از ترجمه مقاله با عنوان " مدلسازی شبیه سازی و ساخت  پروب سنسور فشاری فیبر نوری " را ملاحظه کنید.

Abstract

Elastic element mechanical pressure gages consisting diaphragm are basically used for the differential pressure measurement. In FODPS, diaphragm acts as a reflector. A flexible disc of plastic is used as a diaphragm to convert the measuring pressure to the deflection of diaphragm. Concentric corrugations are designed to linearise the deflections according to pressure. Reference and measuring pressures are applied to control and experimental headspaces respectively. As the pressure changes in the experimental head space, the diaphragm is deform and displaces, and distance between fiber tip and plane of diaphragm changes and thus resultant reading is proportional to the differential pressure

چکیده

فشارسنج های مکانیکی المان الاستیکی شامل دیافراگم اصولا برای اندازه گیری فشار جزئی به کار می روند. در FODPS، دیافراگم به صورت یک بازتابنده عمل می کند. یک دیسک منعطف پلاستیکی بعنوان دیافراگم استفاده می شود تا فشار اندازه گیری را به انحراف  دیافراگم تبدیل کند.  شیارهای هم مرکز طوری طراحی می شوند تا انحرافات را متناظر با فشار، خطی کنند. فشارهای مرجع و اندازه گیری شده برای فضای کنترل و فضای آزمایشی اعمال می شوند. با تغییر فشار در فضای آزمایشی، دیافراگم تغییرشکل می یابد و جا به جا می شود و فاصله بین نوک فیبر و صفحه دیافراگم تغییر می کند و از این رو مقدار خوانده شده با فشار جزئی (دیفرانسیلی) متناسب خواهد بود.

کلیدواژه ها: دیافراگم، FODPS، فشار، سنسور 

1-مقدمه

FODPS در کاربردهای فیزیکی، بیوشیمیایی، تحلیلی و بیوپزشکی لازم است. تغییر شکل دیافراگم به واسطه تغییر فشار توسط FODPS دریافت می شود. تغییر خروجی به دلیل تغییر فشار بر حسب ولتاژ اندازه گیری شد. کاربرد سنسورهای فیبر نوری در اندازه گیری فشار این مزیت را دارد که هیچ تماس فیزیکی با پارامتر فرآیند برای اندازه گیری وجود ندارد.

دیافراگم بلوک FODPS در شکل 1 نشان داده شده است. یک دیسک پلاستیکی منعطف به عنوان دیافراگمی برای تبدیل اندازه گیری فشار به انحراف دیافراگم به کار می رود. FODPS بر اساس تکنیک مدولاسیون شدت است. فیبرهای پلاستیکی برای ساخت آن به کار می روند. ابعاد طراحی شامل جزئیات مونتاژ اتاقک فشار و ناحیه حسگر است. تغییرشکل دیافراگم به واسطه تغییر فشار توسط FODPS حس (دریافت) می شود. تغییر ولتاژ خروجی FODPS به دلیل تغییر فشار هوا از طریق ADC به دست می آید و مستقیما روی یک LCD متصل به یک میکروکنترلر نمایش داده می شود...این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

FODPS

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه