کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی صنايع > محصولات رشته مهندسی صنايع > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی صنايع > بهره وری نیروی کار و امکان توسعه آن با استفاده از روشهای مدیریت دانش

دانلود ترجمه مقاله درباره بهره وری نیروی کار و امکان توسعه آن با استفاده از روشهای مدیریت دانش

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " بهره وری نیروی کار و امکان توسعه آن با استفاده از روشهای مدیریت دانش " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Labour Productivity and Possibilities of its Extension by Knowledge Management Aspects

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia - Social and Behavioral Sciences
سال انتشار
2014
کد محصول
1003172
تعداد صفحات انگليسي
6
تعداد صفحات فارسي
12
قیمت بر حسب ریال
100000
نوع فایل های ضمیمه
PDF+Word
حجم فایل
245 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 100000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت . Abstract

Productivity represents a phenomenon that is investigated by researchers, who have already created several productivity models, and applied by practitioners who pursue models’ usability. Various aspects and issues are incorporated in and several disciplines contribute to existing models. All these activities are conducted at three basic levels which are not always clearly distinguished. The aim of this discussion paper is to provide with review of labour productivity within the context of knowledge society. The paper covers theoretical frame of productivity, knowledge management and discusses if and how labour productivity may be positively influenced by the existence of the knowledge society in general and knowledge management programmes in particular

چکیده

بهره وری نشان دهنده پدیده­ای است که توسط محققانی که مدل های بهره وری مختلفی را ارئه داده­اند و همچنین کاروران که قابلیت استفاده و ردیابی مدل را دارند، مورد بررسی قرار گرفته است. جهت ایجاد این مدلها ابعاد و مسائل علمی مختلفی  با یکدیگر همکاری می­کنند و در مدلهای موجود نظم و ترتیب خاصی حاکم است. همه این فعالیت­ها در سه سطح اساسی که همیشه به وضوح قابل رویت نیستند، انجام شده اند.هدف ازاین مقاله بررسی و مروری بر موضوع بهره وری نیروی کاردر چارچوب شناخت جامعه است. این مقاله چارچوب تئوری بهره وری، مدیریت دانش را بررسی کرده و تاثیر عواملی همچون جامعه شناسی و به طور خاص مدیریت اطلاعات را، برروی بهره وری نیروی کار مورد بحث قرار می­دهد.

1-مقدمه

به طور کلی، بهره وری اندازه ­گیری شده خروجی به ورودی آن وابسته است و آن را عامل اصلی رشد اقتصادی (سال 2001OECD) و یا یک ابزار قدرتمند جهت تضمین سودآوری ( پورتر ، 1980) می­دانند. اصطلاحا بهره وری اقتصادی را به عنوان یک شاخص سودمندی ناشی از منابع مالی استفاده شده، می­دانند؛ که این شاخص نسبت مقدار کالاهای تولید شده در یکدوره زمانی خاص و مقدار کار لازم برای تولید کالا در همان دوره زمانی را نشان می­دهد(در قبال مقدار معینی از محصول به چه نسبتی از منابع تولیدی استفاده می‌کند).بنابراین بهره وری نیروی کار، تعیین کننده مقدار کالاهای تولید شده در یک کارخانه تولیدی است...این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Knowledge economy
Labour Productivity

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی صنايع

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی صنايع در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی صنايع دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه