کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی كامپيوتر > محصولات رشته مهندسی كامپيوتر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی كامپيوتر > ژورنالسازی (ژورنالینگ) فایل سیستم ext2fs لینوکس

دانلود ترجمه مقاله درباره ژورنالسازی (ژورنالینگ) فایل سیستم ext2fs لینوکس

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " ژورنالسازی (ژورنالینگ) فایل سیستم ext2fs لینوکس " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Journaling the Linux ext2fs Filesystem

نویسنده/ناشر/نام مجله :
The Fourth Annual Linux Expo
سال انتشار
1998
کد محصول
1004151
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
15
قیمت بر حسب ریال
90000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
105 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 90000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

This paper describes a work-in-progress to design and implement a transactional metadata journal for the Linux ext2fs filesystem. We review the problem of recovering filesystems after a crash, and describe a design intended to increase ext2fs’s speed and reliability of crash recovery by adding a transactional journal to the filesystem

چکیده

این مقاله به توصیف طراحی و پیادهسازی یک ژورنال ابرداده ای تراکنشی برای فایل سیستم ext2fs لینوکس میپردازد. ما به بررسی مشکل بازیابی فایل سیستم ها پس از کارایستا شدن (کرش شدن) میپردازیم و طرحی را توضیح میدهیم که سرعت و اطمینانپذیری ext2fs را از بازیابی کارایستا (کرش) با اضافه نمودن ژورنال تراکنشی به فایل سیستم افزایش می دهد.

1-مقدمه

فایل سیستم ها بخش اصلی تمامی سیستم عاملهای کنونی به شمار می روند و این انتظار از آنها میرود تا هم سریع و هم بسیار قابل اطمینان عمل نمایند.  با این وجود، هنوز مشکلاتی پیش میآید و این احتمال وجود دارد که دستگاهها به طور ناگهانی و به خاطر عیب در سختافزار، نرمافزار و یا قطع برق دچار خرابی گردند.

پس از ریست شدن ناگهانی کامپیوتر ممکن است مدت زمانی برای بازیابی فایل سیستم های کامپیوتر به حالتی ایستا طول بکشد. چنان چه با افزایش ظرفیت هارد دیسک این زمان میتواند تبدیل به معضلی جدی گردد و به علت اسکن، بررسی و تعمیر شدن هارد دیسک، دسترسی به سیستم به مدت یک ساعت و یا بیشتر مقدور نباشد. با وجود اینکه سرعت هارد دیسکها هر سال افزایش مییابد، اما این افزایش سرعت به نسبت افزایش قابل توجه ظرفیت آنها نسبتاً اندک است. متأسفانه دو برابر شدن ظرفیت هارد دیسک منجر به دو برابر شدن زمان بازسازی به هنگام استفاده از تکنیکهای متداول بازبینی سیستم فایل شده است...این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Linux ext2fs Filesystem

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی كامپيوتر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی كامپيوتر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی كامپيوتر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه