Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: پیاده سازی اترنت شبکه‌ی قطار تحمل پذیر خطا برای سرگرمی و ترافیک کنترل ترکیبی

این مقاله به بررسی روند یکپارچه سازی سیستم کنترل و سرگرمی در واگن‌های قطار می‌پردازد. هر دوی بار کنترل و سرگمری در بالای اترنت گیگابایت پیاده سازی شده اند و به هرکدام از آنها یک سرور/کنترلر اختصاصی داده شده است.

 چکیده

این مقاله به بررسی روند یکپارچه سازی سیستم کنترل و سرگرمی در واگن‌های قطار می‌پردازد. هر دوی بار کنترل و سرگمری در بالای اترنت گیگابایت پیاده سازی شده اند و به هرکدام از آنها یک سرور/کنترلر اختصاصی داده شده است. بار کنترل دارای دوره‌های نمونه گیری ترکیبی است. اثبات شده است که این سیستم می‌تواند خطای یکی از کنترلرها در یک واگن را تحمل کند. در سناریوی دو واگنی، تحمل خطا در سطح کنترلر مورد مطالعه قرار گرفته است و نتایج شبیه سازی نشان می‌دهند که سیستم می‌تواند خطای سه کنترلر را تحمل کند. سیستم می‌تواند تأخیر انتها به انتهای بسته را تنظیم کند به گونه‌ای که در سناریوی شبیه سازی شده‌ی OPNET هیچ بسته‌ای از دست نمی‌رود. حداکثر بار مجاز سرگرمی برای سناریوهای تحمل خطا تعیین شده است.

1-مقدمه

سیستم‌های کنترل شبکه بندی شده (NCS) حوزه‌ای هستند که به سرعت با برنامه‌های کاربردی متفاوتی از اتوماسیون صنعتی تا سیستم‌های حمل و نقل هوشمند در حال گسترش و توسعه می‌باشند [1-6]. منشأ NCS را می‌توان به CAN, PROFIBUS و PROFINET نسبت داد؛ با این حال اترنت در چند دهه‌ی گذشته به سرعت گسترش یافته است و پروتکل‌های غیرقطعی را برای جهان NCS معرفی کرده است [7-9]. اترنت یک پروتکل غیرقطعی نیست و منابع متفاوتی از تصادفی بودن دارد زیرا از دسترسی چندگانه‌ی حس حامل با تشخیص برخورد استفاده می‌شود (CSMA/CD)[10]. چنین ماهیت احتمالاتی در پیاده‌سازی‌های بلادرنگ NCS نامطلوب است تا زمانیکه تغییرات خاصی ایجاد شوند و برنامه‌های بلادرنگ اعمال شوند. فرمت بسته‌ها باید به گونه‌ای اصلاح شوند که به بعضی از بسته‌ها نسبت به سایرین، اولویت دهند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " پیاده سازی اترنت شبکه‌ی قطار تحمل پذیر خطا برای سرگرمی و ترافیک کنترل ترکیبی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
پیاده سازی اترنت شبکه‌ی قطار تحمل پذیر خطا برای سرگرمی و ترافیک کنترل ترکیبی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Transportation Technologies
سال انتشار
2013
کد محصول
1010652
تعداد صفحات انگليسی
7
تعداد صفحات فارسی
9
قیمت بر حسب ریال
635,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
817 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 635000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Ethernet
Networked Control Systems
Fault-tolerance
Railways
Intelligent Transportation Syste

تاریخ انتشار در سایت: 2017-06-09
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید