Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع /

عنوان ترجمه شده مقاله: مدیریت کیفیت جامع در شرکت کوچک و متوسط تولیدی در کشور هند

مفاهیم عملی این مطالعه برای کارشناسان این عرصه و کارآفرینان شرکت های کوچک و متوسط اهمیت خواهد داشت. چنین بینشی در مورد شیوه های مدیریت کیفیت و مسائلی که در اینجا ارائه شده است می تواند به عنوان نقطه شروع در نظر گرفته شود و ممکن است مهم باشد تا بدین وسیله بتوان فرهنگ کارآفرینی قوی در َرکت های کوچک و متوسط ها را بهبود بخشید و آنها را در درک جنبه های فنی مدیریت عالی رتبه بندی و معیار پیشرفت شان در دراز مدت در چنین محیط رقابتی رقابتی حفظ کرد.

چکیده

در گزارشات عملی، اثر مدیریت کیفیت جامع بر عملکرد شرکت در بسیاری از مطالعات مورد بررسی قرار گرفته است. در مقایسه با شرکت های تولیدی بزرگ، اکثر شرکت های کوچک و متوسط روند کندی دارند و اغلب به سمت تصویب شیوه های مدیریت کیفیت تمایل دارند. اين مقاله با هدف بررسي رابطه بين ابعاد مديريت كيفيت و عملكرد شركت، با در نظر گرفتن كسب و كارهاي كوچك و متوسط به عنوان نقطه تمرکز برای پژوهش انجام شده است. علاوه بر این، هدف این پژوهش شناسایی موانع عمده برای پذیرش شیوه های مدیریت کیفیت در شرکت های کوچک و متوسط تولیدی است. داده های تجربی از نمونه ای از 127 شرکت تولیدی در هند برای پوشش هدف این تحقیق بکار گرفته شده است. تست مدل ساختاری از فرضیه های پیشنهادی پشتیبانی می کند که مدیریت کیفیت جامع به طور مثبت با عملکرد تولید ارتباط دارد.

1-مقدمه

امروزه، شرکت های کوچک و متوسط تحت فشار رقابتی شدیدی هستند و این ناشی از افزایش رقابت جهانی و نیازمندی های مشتریان است. این چالش ها همراه با وجودقیمت بالای مواد تولیدی و انرژی در چند سال اخیر باعث شده است که شرکت های کوچک و متوسط عملیات شان را در سطح استراتژیک و هم در سطح تاکتیکی بهینه سازی و اصلاح کنند. کیفیت به عنوان یک محرک قابل توجه برای شرکت های کوچک و متوسط تولیدی در این عصر رقابت جهانی در نظر گرفته می شود. اکثریت شرکت های تولید کننده موفق استراتژی مدیریت کیفیت جامع (TQM) را پذیرفته و سهم ارزشمند خود را به دست آورده اند [3، 4، 5، 6، 7]. فلسفه مدیریت کیفیت جامع (TQM) به صورت عمده بوسیله شرکت های بزرگ تعیین می شود اما ترس از دست دادن قرارداد ها با شرکت های تولیدی بزرگ باعث شده است که شرکت های کوچک و متوسط، سیستم کیفیت را در عملیات شان به کار بگیرند و اثربخشی و رقابت پذیری شان را افزایش دهند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " مدیریت کیفیت جامع در شرکت کوچک و متوسط تولیدی در کشور هند " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مدیریت کیفیت جامع در شرکت کوچک و متوسط تولیدی در کشور هند
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Manufacturing Procedia Manufacturing
سال انتشار
2018
کد محصول
1012510
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
705,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
772 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 705000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Total quality
SMEs
firm performance

تاریخ انتشار در سایت: 2018-06-17
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی صنايع در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید