Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی برق /

عنوان ترجمه شده مقاله: بهینه‌سازی کنترل ولتاژ واحدهای تولیدی بادی با به‌کارگیری توربین‌های بادی و STATCOM

ترجمه مقاله درباره کنترل ولتاژ توربین های بادی آماده دانلود می باشد. در سیستم‌های انتقال، مود کنترل ولتاژ عملکرد بهتری را از خود نشان می‌دهد. این مقاله روی کنترل WPP تحت این مود تمرکز دارد یعنی WPP ولتاژ را در نقطه POC بر اساس مشخصه‌های تعیین‌شده توسط اپراتور سیستم کنترل می‌کند.

چکیده

افزایش نفوذ واحدهای بادی و اندازه واحدهای توان بادی (WPPها) چالش‌هایی را برای بهره‌برداری و کنترل سیستم‌های قدرت به وجود آورده است. بیشتر WPP ها دور از مراکز بار واقع شده و نسبت مدار کوتاه (SCR) در نقطه اتصال (POC) پایین است، که به این معناست که نوسانات توان بادی می‌تواند باعث تغییرات ولتاژ شود. الگوی کنترل ولتاژ بهینه برای WPPها همراه با STATCOM ها در این مقاله ارائه می‌شود. این الگو تضمین‌کننده این است که ولتاژ داخلی WPP ها و نیز سمت ولتاژ بالای WPP ها در محدوده‌های مجاز خود قرار گرفته و نیز رزرو توان رأکتیو (Var) در WPP نیز به حداکثر مقدار خود می‌رسد. مطالعات موردی روی واحد WPP ی دور از ساحل Anholt صورت گرفته و نتایج مطالعه موردی اثبات‌کننده اثربخشی الگوی پیشنهادی کنترل بهینه ولتاژ می‌باشد.

1-مقدمه

رشد توان بادی به‌شدت زیاد است، به‌گونه‌ای که هر سال 40% طی ده سال اخیر رشد داشته است. تا پایان سال 2015، کل ظرفیت نصب شده توان بادی در حدود 432 GW بود که در شکل 1 نیز نشان داده شده است. سه کشور پیش رو در این زمینه با بیشترین ظرفیت نصب شده، USA و آلمان به ترتیب با 145 GW, 74 GW و 44 GW می‌باشند....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " بهینه‌سازی کنترل ولتاژ واحدهای تولیدی بادی با به‌کارگیری توربین‌های بادی و STATCOM " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
بهینه‌سازی کنترل ولتاژ واحدهای تولیدی بادی با به‌کارگیری توربین‌های بادی و STATCOM
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Asian Conference on Energy, Power and Transportation Electrification
سال انتشار
2016
کد محصول
1012951
تعداد صفحات انگليسی
5
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
913,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
806 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 913000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
full scale converter
optimal voltage control
STATCOM
wind power plant
wind turbine

تاریخ انتشار در سایت: 2018-08-07
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید