Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: یک پروتکل حسابرسی کارآمد برای ذخیره سازی داده های امن در رایانش ابری

ترجمه فارسی مقاله درمورد ذخیره سازی داده های امن در رایانش ابری، آماده دانلود است. در این مقاله، مسأله یکپارچگی داده ها در ذخیره سازی داده های ابری مورد بررسی قرارگرفت، که اساسا یک سیستم ذخیره سازی ابری، یک سیستم ذخیره سازی توزیع شده است. این ذخیره سازی شامل روش درهم سازی برای دستیابی به صحت داده های ذخیره شده بر روی سرور ابر می باشد.

چکیده

رایانش ابری، نوعی محاسبات توزیع شده است که در آن منابع و برنامه های کاربردی از طریق اینترنت به اشتراک گذاشته می شوند. این برنامه ها همگی در یک مکان ذخیره می شوند اما امکان دسترسی به این منابع از هر مکان دیگر و توسط هر کاربر مجاز وجود دارد (که کاربر نیازی به زیرساخت ندارد). در ذخیره سازی ابری، برون سپاری اعتماد به داده ها یک کار ترسناک است. برای اطمینان از یکپارچگی داده های پویایِ ذخیره شده در ابر، حسابرس خارجی شخص ثالث (TPA) در یک زیرساخت ابری مور استفاده قرار می­گیرد. برای فعال کردن حسابرسی عمومی در امنیت ذخیره سازی داده­ های ابری، کاربران به حسابرس شخص ثالث برای بررسی یکپارچگی داده ­های برون­سپاری احتیاج دارند. حسابرس شخص ثالث (TPA) باید از الزامات اساسی زیر برخوردار باشد:

TPA باید بتواند داده های ابری را بدون آشکارسازی داده های اصلی، به صورت موثر بررسی کند و نباید مسئولیتی را به کاربر ابری تحمیل کند.

فرآیند حسابرسی نباید آسیب پذیری­ های جدیدی را برای داده های کاربر ایجاد کند.

یکپارچگی داده ها در برابر TPA با استفاده از تکنیک­های رمزنگاری و برای اطمینان از صحت ذخیره ­سازی در ابر، محافظت می شود.

این طرح، حسابرسی دسته ­ای را انجام می دهد که در آن چندین وظیفه حسابرسی مربوط به کاربران مختلف، می تواند توسط TPA انجام شوند و این امر بیشتر TPA را قادر می سازد تا عملیات داده­ ها را انجام دهد. بنابراین، تحلیل عملکرد نشان می­دهد که طرح­ های پیشنهادی امن­تر بوده و بسیار شایسته هستند.

1-مقدمه

در حال حاضر، پردازش ابری از سوی جامعه صنعتی و دانشگاهی بسیار موردتوجه قرار گرفته است. مدل رایانش ابری، مدلی است که در همه ­جا برای تقاضای دسترسی به استخری مشترک از منابع محاسباتی قابل تنظیم، فعال می­باشد، (منابعی همچون شبکه ها، سرورها، برنامه ها و سرویس­ها). عمدتا کاربران می توانند مسئولیت نگهداری از سرویس­ های فناوری اطلاعات را به ارائه دهندگان سرویس­ های ابری که متخصص در حوزه ارائه دانش می­باشند و همچنین مقادیر زیادی از منابع فناوری اطلاعات را نگهداری می­کنند، بسپارند....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " یک پروتکل حسابرسی کارآمد برای ذخیره سازی داده های امن در رایانش ابری " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
یک پروتکل حسابرسی کارآمد برای ذخیره سازی داده های امن در رایانش ابری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Proceedings of the World Congress on Engineering
سال انتشار
2014
کد محصول
1013154
تعداد صفحات انگليسی
4
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
665,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 665000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Cloud Computing
Data Storage
Integrity
Availability
Public Auditin

تاریخ انتشار در سایت: 2018-11-26
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید