کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی فناوری اطلاعات > محصولات رشته مهندسی فناوری اطلاعات > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات > ترجمه مقاله درباره کاربرد وب لاگ کاوی در بازاریابی الکترونیکی

پژوهش کاربردی در مورد وب لاگ کاوی در بازاریابی الکترونیکی

ترجمه فارسی مقاله در مورد بازاریابی الکترونیکی، آماده دانلود است. این مقاله اهمیت داده کاوی وب لاگ در بازاریابی الکترونیکی را تجزیه و تحلیل می‌کند.

چکیده

اگر هیچ مدیریت و تحلیل داده­ی موثری وجود نداشته باشد، حجم عظیم رشد داده در وب به "گور داده" تبدیل خواهد شد. این مقاله اهمیت داده کاوی وب لاگ در بازاریابی الکترونیکی را تجزیه و تحلیل می‌کند، الگوریتم های معمول داده کاوی وب لاگ و کاربردهای آن را در بازاریابی الکترونیک را تشریح می‌کند، و در نهایت روشی را برای درک توصیه‌های شخصی ارایه می‌دهد. این امر نشان‌دهنده ارزش تجاری عظیم داده کاوی وب لاگ در بازاریابی الکترونیکی و چشم‌انداز گسترده­ی کاربرد آن است.  

1-مقدمه

با افزایش انفجاری فن‌آوری اطلاعات، بسیار مهم است که ردیابی، تحلیل ویژگی‌های کاربران وب و مدل‌ها به کاربران کمک ‌کند تا اطلاعاتی را که نیاز دارند پیدا کنند، بنابراین وب کاوی به وجود آمد. وب کاوی از تکنولوژی داده کاوی استفاده می‌کند، و از اسناد وب و فعالیت‌های وب برای استخراج الگوهای جالب و بالقوه مفید و اطلاعات پنهان استفاده می‌کند [1].  وب کاوی شامل محتوای صفحات وب، اطلاعات کاربر، ابرلینک بین صفحات و انواع منابع WWW است....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " پژوهش کاربردی در مورد وب لاگ کاوی در بازاریابی الکترونیکی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
پژوهش کاربردی در مورد وب لاگ کاوی در بازاریابی الکترونیکی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE, 2nd International Conference on E-business and Information System Security
سال انتشار
2010
کد محصول
1013240
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
10
قیمت بر حسب ریال
110000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
263 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 110000 ریال بوده که در مقایسه با حق الزحمه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Web Mining
Web logs

تاریخ انتشار در سایت: 2019-01-02
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه