کاربر گرامی Skip Navigation Links

ویرایش مقالات ISI

انجام ويرايش مقالات ISI در كمترين زمان و با بهترين كيفيت خدماتی دیگر از گروه ترجمه البرز می باشد. ویرایش گرامری و نگارشی مقالات انگلیسی کلیه رشته های دانشگاهی به دست ویراستاران هم رشته به انجام می رسد.

 ارائه خدمات ویرایش مقاله ISI

ویرایش مقالات ISI در كمترین زمان و با بهترین كیفیت خدمات دیگری از گروه ترجمه تخصصی البرز می باشد. چنانچه مقاله ای به زبان انگلیسی نگارش كرده اید و گمان می كنید كه به دلیل ضعف نگارشی، مقاله شما ساختار نگارشی درستی ندارد، می توانید كار ویرایش مقاله ISI خود را به ما بسپارید. اگر مقاله شما پس از سابمیت مقاله، توسط ادیتور و یا داوران ژورنال ریجكت شده است و عنوان گردیده كه نگارش زبان انگلیسی مقاله دارای اشكال است، شما می توانید با سپردن كار ویرایش مقاله به ما، تمام ایرادات نگارشی آن را برطرف نمایید.

گروه ترجمه البرز، ویراستاری مقالات ISI کلیه رشته های دانشگاهی را می پذیرد. برای انجام هر چه بهتر خدمات ویراستاری مقالات، از ویراستاران و مترجمان هم رشته استفاده می گردد و ویرایش مقاله هر رشته را به ادیتور و مترجم همان رشته تحصیلی واگذار می کند. قطعا ویراستاری كه بر مطالب علمی مقاله اشراف دارد، در درک منظور نویسنده موفق تر است. در نتیجه در حین ادیت مقاله ISI، از تغییر مفهومی و علمی اجتناب می گردد.

هزینه ویرایش مقالات ISI

در تخمین هزینه ویرایش مقاله انگلیسی، ملاک تعداد لغات مقاله بوده و هزینه بر مبنای تعداد لغات محاسبه می گردد که محاسبه آن به قرار زیر است:

1-هزینه ویرایش مقاله ISI هر صفحه(شامل 250 كلمه) 13500 تومان می باشد.
2-هزینه پارافریز هر صفحه(شامل 250 کلمه) 18000 تومان می باشد.

پس از ثبت نام می توانید سفارش ویرایش مقاله خود را ارسال نمایید.

راهنمای ثبت سفارش ویرایش مقاله را مطالعه نمایید.


راهنما ي ثبت سفارش آنلاین ترجمه ترجمه مقالات ISI ویرایش مقالات ISI راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI خدمات ترجمه متون تخصصی قیمت ترجمه مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی دانلود مقالات ترجمه شده رایگان
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
عالیه

پاسخ ها به این پیام

محمد غلامی 23:39:08 1394/07/26
سپاس از شما