کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > حفاظت اپیدرمال(مربوط به پوست برونى): تجزیه و تحلیلی مقایسه ای تماس با سيليکات آلومينيوم و منيزيم و اسپری مخلوط سرمازا

دانلود ترجمه مقاله درباره حفاظت اپیدرمال(مربوط به پوست برونى): تجزیه و تحلیلی مقایسه ای تماس با سيليکات آلومينيوم و منيزيم و اسپری مخلوط سرمازا

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " حفاظت اپیدرمال(مربوط به پوست برونى): تجزیه و تحلیلی مقایسه ای تماس با سيليکات آلومينيوم و منيزيم و اسپری مخلوط سرمازا " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Epidermal Protection: A Comparative Analysis of Sapphire Contact and Cryogen Spray Cooling

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Lumenis
سال انتشار
2001
کد محصول
1000162
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
21
قیمت بر حسب ریال
115000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
640 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق , پزشكی , مهندسی پزشکی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 115000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstarct
 

Laser hair removal is becoming an increasingly popular alternative to traditional methods such as shaving, waxing, depilatory creams, or electrolysis. Numerous laser systems are currently available offering different methods for protecting the epidermis from thermal injury during treatment. OBJECTIVE. To analyze the effectiveness of sapphire contact and cryogen spray cooling in the context of laser hair removal. METHODS. A detailed analysis of each technique including calculations of the skin’s thermal response to each cooling method before, during, and after the treatment pulse was performed


Contents

1. Introduction

2. Photothermal Epilation

3. Epidermal Preservation

4. Analysis of Sapphire Contact and Cryogen Spray Cooling

5. Cryogen Spray Cooling

6. Sapphire Contact Cooling

7. Conclusions

چکیده

پیش زمینه: محبوبیت از بین بردن مو توسط لیزر بعنوان روشی جایگزین برای روشهای قدیمی نظیر اصلاح، موم، کرمهای اپیلاسیون یا الکترولیز روز به روز در حال افزایش است.

هدف: هدف تجزیه و تحلیل اثر بخشی تماس با سیلیکات آلومینیوم و منیزیم  و اسپری مخلوط سرمازا در مقوله ی از بین بردن مو توسط لیزر است.

روشها: آنالیز جزء به جزء هر تکنیک شامل محاسبه ی واکنش حرارتی پوست در هر روش خنک سازی قبل، حین و بعد از پالس درمانی انجام گرفته است.

نتیجه: در امر حفاظت از پوست برونی در برابر آسیب ناخواسته ی حرارتی در هنگام درمان رفع مو با لیزر، تماس سيليکات آلومينيوم و منيزيم نسبت به اسپری مخلوط سرمازا، اثربخشی بیشتری داشته است. نتایج نشان می دهند که اثریخشی یک سیستم با استفاده از خنکسازی تماس سیلیکات آلومینیوم و منیزیم با یک پالس 30 میلی ثانیه ای در حفاظت از پوست برونی تقریباً دو برابر خنک سازی اسپری مخلوط سرمازا با پالسهایی 3 میلی ثانیه ای با هدف حرارتی یکسان است. پیش خنک سازی مؤثر پوست برونی، متراکم سازی پوست و نزول گرمایی همزمان پوست برونی با یک قاب سرد سيليکات آلومينيوم و منيزيم در رابطه با طول پالس درمانی طولانی تر منجر به حفاظت بالای اپیدرمال می گردد. نزول گرمایی همزمان پوست برونی با یک طول پالس درمانی طولانی تر یکی از بزرگترین عوامل کاهش افزایش دمای پوست برونی بوده و آن را تا 40% کاهش می دهد. علاوه بر این برای داشتن بیشترین اثربخشی، خنک سازی تماس سيليکات آلومينيوم و منيزيم با کمترین هزینه  و بدون ایجاد خطر انجماد و بیشترین راحتی برای بیمار با خنک سازی پیش، در حین و بعد از پالس حرارتی، حفاظت از پوست برونی را فراهم می آورد.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-اپیلاسیون حرارتی تصویری (فتوترمال)

3-محافظت اپیدرمال

4-تجزیه و تحلیل تماس با سيليکات آلومينيوم و منيزيم و اسپری مخلوط سرمازا

5-اسپری مخلوط سرماساز

6-خنک کننده ی تماسی سيليکات آلومينيوم و منيزيم

7-نتیجه گیریاین مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Laser hair removal
effectiveness of sapphire
cryogen spray cooling
skin’s thermal response

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه