کاربر گرامی Skip Navigation Links

خدمات ترجمه متون تخصصی

موسسه ترجمه تخصصی البرز ارائه دهنده خدمات ترجمه متون تخصصی توسط مترجمان مجرب و متخصص می باشد.
ارائه خدمات ترجمه تخصصی توسط مترجمان متخصص

متون تخصصی شامل مقالات، کتب، کاتالوگ و به طور کلی هر متن مرتبط با یک رشته دانشگاهی و یا یک شاخه علمی می گردد. تصور انجام ترجمه متون تخصصی یک رشته توسط مترجمی که در آن رشته تحصیل ننموده است، کمی دشوار می نماید. ممکن است مترجم با تلاش بتواند اصطلاحات تخصصی آن رشته را به درستی ترجمه کند؛ اما با مفاهیم علمی متن که باید به فارسی یا انگلیسی ترجمه شود، چه خواهد کرد؟ مسلما ترجمه متون تخصصی هر رشته نیازمند مترجمان همان رشته می باشد. تنها در این صورت است که مترجم از پشتوانه علمی لازم جهت درک صحیح مطالب برخوردار است. به عنوام مثال، پرواضح است که مترجم رشته مهندسی برق، می تواند ترجمه متون برق را بهتر و صحیح تر از مترجم دانش آموخته رشته مترجمی زبان به انجام رساند. چرا كه برخی اصطلاحات و همچنین مفاهیم علمی رشته مربوطه، تنها برای كسی كه در آن رشته تحصیلات دانشگاهی داشته باشد، قابل درك است.
بنابراین گروه ترجمه تخصصی البرز
با تشکیل گروه مترجمان متخصص برای هر رشته، برای شما متقاضیان و مشتریان عزیز این امكان را فراهم ساخته است كه ترجمه متون تخصصی خود را به متخصصان رشته خود بسپارید. موسسه ترجمه تخصصی البرز ترجمه متون عمومی را به دانش آموختگان مترجمی زبان و ترجمه متون تخصصی را به متخصص آن رشته واگذار می گردد.

توضیح درباره کیفیت ترجمه متون تخصصی : پلن خوب و پلن عالی

گروه ترجمه البرز دو نوع ترجمه با كیفیت های خوب و عالی را ارائه می دهد. ترجمه عالی ترجمه ایست كه توسط مترجمان بسیار حرفه ای و با تجربه فراوان انجام گرفته و مورد بازبینی و ویرایش قرار گرفته است. ترجمه خوب توسط مترجمان هم رشته ولی با تجربه و سابقه کمتر انجام می گیرد. شما مشتری گرامی می توانید با توجه به اهمیت كار و همچنین مدیریت هزینه، كیفیت ترجمه خود را در حین ثبت سفارش ترجمه تخصصی، تعیین كنید.

جهت اطلاع از قیمت، می توانید به بخش
قیمت ترجمه مراجعه كنید. اگر قبلا ثبت نام كرده اید هم اكنون سفارش دهید و در غیر این صورت ثبت نام كنید. برای آشنایی با چگونگی ارسال سفارش به قسمت راهنمای ثبت سفارش ترجمه رجوع كنید.

كلیه سفارشات به صورت تایپ شده برای مشتری ارسال می گردد و همچنین كلیه ترجمه های انجام گرفته مشمول گارانتی رفع نقص و اصلاح می باشد.

برای مشاهده توضیحلات مربوط به ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات ISI، به بخش ترجمه مقاله  ISI مراجعه كنید.


راهنما ي ثبت سفارش آنلاین ترجمه ترجمه مقالات ISI ویرایش مقالات ISI راهنماي ثبت سفارش ویرایش مقاله ISI خدمات ترجمه متون تخصصی قیمت ترجمه مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی ترجمه انگلیسی به فارسی ترجمه فارسی به انگلیسی حق مالکیت معنوی دانلود مقالات ترجمه شده رایگان
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
با سلام. همانطور که توضیح داده اید کار ترجمه متون تخصصی رشته های مختلف باید توسط کسانی ترجمه شوند که در آن رشته درس خوانده باشند و سپاس از گروه ترجمه تخصصی البرز که این موضوع را رعایت میکند. موفق باشید.
*
*
عالی
*
*
عالی
*
*
ممنون
*
*
خيلي خوب است